Vip Bus

Firma Exploring Around świadczy usługi przewozowe dla VIP-ów z Polski oraz z zagranicy. Reprezentacyjny bus Mercedes Sprinter VIP, bogato wyposażony i specjalnie przystosowany do luksusowych przewozów, jest w każdej chwili gotowy do drogi. Ta 8 osobowa limuzyna doskonale sprawdza się przy transporcie VIP – dystyngowane wnętrze, komfortowe fotele, lodówka, minibarek, telewizor, DVD i markowy system audio zapewniają podróżującym ekskluzywny przejazd.

Obrotowe fotele oraz możliwość rozłożenia stolików pozwalają na przeprowadzenie rozmów, czy mini prezentacji w drodze na targi, szkolenia, bądź inne wydarzenia firmowe. Nasza oferta VIP bus skierowana jest także do przedstawicieli władz rządowych, samorządowych, przedstawicieli świata biznesu, kadry zarządzającej przedsiębiorstwami, zagranicznych uczestników konferencji naukowych, sympozjów, spotkań biznesowych i wszelkiego rodzaju zjazdów.

Należy dodać, że wnętrze wykończone jest w sposób stonowany i estetyczny bez zbędnych ozdób, dlatego bus firmy Exploring Around idealnie nadaje się na przewozy osób ze świata biznesu, nauki, czy polityki.

Z oferty VIP bus często korzystają również znani aktorzy, artyści, piosenkarze, prezenterzy telewizyjni, gwiazdy filmu, muzyki i mediów. Zapewniamy szybkie dojazdy do celu oraz maksimum dyskrecji.

Działamy przede wszystkim w Polsce południowej, współpracujemy z hotelami w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, ale także z hotelami w Rzeszowie. Jeśli zachodzi taka potrzeba, przyjmujemy także zlecenia z odleglejszych miejsc.

W ofercie VIP bus wynajmują Państwo elegancką 8 osobową limuzynę Mercedes Sprinter VIP wraz z doświadczonym, profesjonalnym kierowcą, biegle władającym językiem angielskim, co jest bardzo istotne przy przewozach osób z zagranicy.

Wynajmij i zamów ofertę VIP bus jeśli:

  • potrzebujesz odebrać swoich partnerów biznesowych z lotniska i chcesz zrobić na nich dobre wrażenie,
  • potrzebujesz pokazać Kraków i okolice lub inne dowolne miasto w Polsce gościom z zagranicy,
  • potrzebujesz dowieźć delegację naukowców na sympozjum, grupę samorządowców na wiece polityczne, przedstawicieli władz rządowych na szczyt, bądź kadrę zarządzającą na konferencję biznesową,
  • potrzebujesz przewieźć przedstawicieli zagranicznych koncernów, bądź firm krajowych.
Back-To-Top
 
ZADZWOŃ